Devana BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu" úspešne za nami!

V piatok 26. 1. 2018 sme sa znovu po roku stretli a to už na treťom Devana bále v bratislavskej Inchebe, kde sme privítali stovky poľovníkov i nepoľovníkov. Tento ročník sa celý ples niesol v ľudovom duchu na “Slovenskú nôtu”. Ďakujeme všetkým partnerom, priateľom, organizátorom i účinkujúcim za ich diel, ktorým prispeli k úspešnosti nášho projektu bez ich podpory by to naozaj nešlo. Veľké poďakovanie patrí spoločnosti Incheba, ktorá bola opäť generálnym partnerom tohtoročného podujatia a rovnako ďakujeme za podporu značke Budiš ako oficiálny nealko nápoj večera a Demänovka ako oficiálny alkoholický nápoj večera.

Fotky a viac informácii o partneroch nájdete v sekcii Aktivity.

Ďakujeme plesajúcim, že sa dobre zabávali a vytvorili úžásnú plesovú atmosféru!

Portréty z fotosteny možné poslať mailom kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Organizačný výbor plesu:

www.klubslovenskychpolovnicok.sk

FB: Klub slovenských poľovníčok - Club of Slovak Ladies Hunters / Devana o.z.

DEVANA BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu"

DEVANA BÁL 2018 "Na slovenskú nôtu" - Reprezentačný ples poľovníkov Slovenska / Representative ball of Slovak hunters

Zažite neopakovateľnú atmosféru 3. Devana Bálu, reprezentačného plesu poľovníkov, ktorý sa uskutoční dňa 26. januára 2018 o 19.30 Expo-aréna Incheba Bratislava.
Dress code: Black tie - Poľovnícka uniforma a folklórny prvok vítané

Bližšie informácie a predaj lístkov na organizačnom výbore plesu:
www.klubslovenskychpolovnicok.sk

Revive traditions and history of hunting and be a part of the unique atmosphere of 3rd „Devana Bál“, representative ball of Slovak hunters.
Dress code: Black tie - Hunter uniform and folk element welcomed

For more information and tickets please contact Organizing Committee of ball:

5. Medzinárodna konferencia poľovníčok Srbsko Bečej

Delegácia slovenských poľovníčok sa zúčastnila na 5. Medzinárodnej konferencii poľovníčok v srbskom Bečeji. Skupinka našich členiek dorazila s očakávaním plných zážitkov so stretnutia nových aj starých známych. Piatková večera bola hlavne o zoznamovaní a v sobotu v ranných hodinách sa zúčastnili lovu prepelíc za asistencie pomocníka menom Rex a po poľovačke pokračovali so streľbou na vajcia - Šičara. Tradičné srbské vítanie zo strany domácich a láskavé slová prezidentky klubu boli zárukou úspešného gala večera. Veľká vďaka patrí srbským poľovníčkam, že každoročne organizujú úspešne stretnutie poľovníčok a rok čo rok zväčšujúcou účasťou.

Devana Bál 2017 úspešne za nami!

V piatok 27. 1. 2017 sme sa znovu po roku stretli na druhom Devana bále v bratislavskej Inchebe, kde sme privítali stovky poľovníkov i nepoľovníkov. Ďakujeme všetkým partnerom a priateľom, organizátorom i účinkujúcim za ich diel, ktorým prispeli k úspešnosti nášho projektu. Bez ich podpory by to naozaj nešlo a veľké poďakovanie patrí spoločnosti Incheba, ktorá sa stala generálnym partnerom tohtročného podujatia. Viac informácii o partneroch nájdete v sekcii Aktivity.

Ďakujeme plesajúcim, že sa dobre zabávali a vytvorili úžásnú plesovú atmosféru!

Vidíme sa budúci rok.

Organizačný výbor plesu: